Hakkımızda

Hakkımızda2021-01-25T12:49:49+03:00

Neo Yapı-Plan Kentsel Dönüşüm

Neo Plan Yapı

Firmamız Neo Yapı Müh. Mim. İnş. Taahhüt Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. 2014 yılında Yüksek İnşaat Mühendisi Necmi OKUMUŞ ve İnşaat Mühendisi Ali Fuat BAYINDIR ortaklığında kurulmuştur. İzmir Karşıyaka’da başlayan yolculuğumuza, evlerini yeni-çağdaş görünüme ulaştırmak ve kentsel dönüşüm sürecine dâhil olmak isteyen İzmirlilerle ve ekibimizin yoğun emek verdiği çalışmalarla başlamış, mimarlık mühendislik ve inşaat alanında almış olduğu projeleri sorunsuz bir şekilde başarı ile tamamlayarak sektördeki aktif faaliyetlerine devam etmektedir.

İzmir’de üstlendiğimiz inşaat müşavirliği görevini ve yapı işlerini, uzman kadromuzla, kaliteli ve yapı sahibinin memnuniyetini esas alarak yerine getirmeye çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Neo Plan-Yapı, kendi alanında daima daha iyi hizmetler sunmak amacıyla, her koşulda insanı ve insan yaşamına saygıyı esas alan bir büyümeyi kendine vizyon edinmiştir. Bu hedef doğrultusunda yaptığı işlerle, belirlediği misyonunu gururla geleceğe taşımak adına çalışmak, Kendi hedefleri çerçevesinde büyürken, danışmanlığını üstlendiği her müşterisinin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap vermeyi, her koşulda yürürlükteki yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun hareket etmeyi, iş sağlığı ve güvenliği politikası ile uyumlu olarak çalışmayı, sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı sunmayı, değişen yaşam alanı beklentilerine göre sürekli kendini yenilemeyi ilke edinmek, Günümüz bilgi ve teknolojilerine uyumlu olarak geleceğe izlerini taşırken, içinde bulunduğu toplumun kalkınmasını sağlayan inşaat sektörü kuruluşlarından biri olmak.

Misyonumuz

Misyonumuz

İnsanlığın varoluşundan itibaren süregelen barınma arayışını gidermek, İnsanların barınma ihtiyacına, onların mimariden beklentileri doğrultusunda, kaliteli, sağlam ve güvenli yapılar inşa etme çerçevesinde cevap vermek, Öncelikle kentsel dönüşüm kapsamında hareket ederek, daha çok ailelerin, güvenli yapı arayışlarına çözüm üretmek ve bu yolla toplumsal yaralar oluşturmuş doğal afetlere engel olmak, Sonrasında ise yeni bir yuvaya kavuşmak isteyen insanları, modern yaşamın, gelişen mimari ve teknolojinin getirdiği yeniliklerle buluşturmak.